Місія STRATEGIC:

Створюємо і втілюємо стратегічні бізнес-рішення стійкого n-кратного росту, розвитку і капіталізації компанії на локальному і міжнародних ринках.

Що за цим стоїть?

За нами — 23 роки досвіду, понад 190 успішних проектів для українських і транснаціональних компаній, безперервний розвиток методології, партнерство із міжнародними фахівцями та інституціями. Методологія STRATEGIC, апробована у ході виконання багатьох проектів, стала основою стратегічного блоку MBA-навчання у найкращому в Україні навчальному закладі для власників та керівників компаній — Києво-Могилянській бізнес-школі.

Серед Клієнтів STRATEGIC: 

ТОВ «БаДМ», ADAMA Ukraine, Xinwei Ukraine LLC, Marine Design Engineering Mykolayiv (MDEM), «Фармацевтична фірма "Дарниця"», Ювелірний Дім «SOVA», Фармацевтична компанія "Тева Україна", ДП НАЕК "Енергоатом", ПАТ "Укртелеком", Група 1+1 медіа, ТД Мегаполіс (ТМ "Хортиця"), Перший національний виноробний холдинг (ТМ "INKERMAN", "Таврія", ALeXX™ та ін.), ПАТ "Південтеплоенергомонтаж",  «Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна"», ТОВ «Підприємство "Пластик Карта“», Група компаній "Роса", Лакталіс-Україна та ін.

Ми пропонуємо нетипові рішення типових завдань, серед яких:

Звичайно, завжди хочеться більшого... З часом ми усвідомили, що для динамічного росту й розвитку компанії Клієнта потрібно більше, ніж просто консалтинг. Потрібні дії зсередини компанії, з відповідальністю за бізнес-результат Клієнта. Тому з 2012-го року в проекти змін ми почали вводити тимчасових менеджерів — фахівців з досвідом та культурою управління на декілька рівнів вищими, ніж у керівної команди компанії-клієнта. Так в STRATEGIC народився напрямок «тимчасове управління» (interim management), метою якого є повномасштабний запуск стратегії в дію та досягнення цільових бізнес-результатів швидше, ніж це можливо зробити самостійно.

Маємо свою професійну Мрію — Візію: «STRATEGIC 2018 — енергетичне професійне поле для лідерства компаній та кластерів національного та міжнародного масштабу, підвищення результативності бізнесу клієнтів у рази. Провідна в дієвих стратегіях©, відкрита високоефективна нео-консалтингова компанія: Ідея + втілення, втілення, втілення. Експерт у новітніх світових підходах у стратегічному розвитку бізнесу з авторськими методологіями».

STRATEGIC є власником порталу Management.com.ua — інтелектуальної віртуальної платформи для професіоналів в управлінні.

У партнерстві з Власниками та СЕО виводимо компанії у вищу лігу в Україні й перспективних економіках світу