29
жовтня
2011
27-29 жовтня відбулась Програма «Управління змінами» від консорціуму SCG та kmbs у рамках Post-MBA програми «Побудова системного бізнесу».

Основні питання програми:

 • "Точки неповернення" та джерела розвитку бізнесу
 • Як дати компанії нове життя, перевести на новий рівень розвитку?
 • Як додавати системі енергію в складні часи?
 • Як вести масштабний проект змін в компанії?
 • Приклади проектів змін від власників та топ-менеджерів українських компаній.

Навчання вели:

  Олександр Саврук, декан kmbs. Викладає в kmbs курси: Стратегічна ідея, Бізнес-моделювання, Ведення змін. Викладає у Києво-Могилянській Бізнес-Школі та Школі охорони здоров’я при Києво-Могилянській Академії.

  Оксана Щегельська, керуючий партнер Strategic Consulting Group. Інтелектуальний лідер Школи розробки стратегії та програми Post-MBA «Побудова системного бізнесу» (партнерство SCG та kmbs). Викладач President та ExecutiveMBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи.

Партнери у веденні модулю:

  Олександра Сологуб, генеральный директор ТОВ «Тева Україна», керівник регіону Україна, республіка Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан ("Тева" займає 15-е місце у світі). В активі Олександри: управління крупним інтеграційними проектами в Україні: об’єднання фармацевтичних компаній TEVA та PLIVA, TEVA та Ratiopharm.

  Анна Старинська, генеральний директор консалтингової компанії «Технології Управління Спайдер Україна», проектний менеджер.

  Любомира Бурлачук, більш ніж 14-річній досвід роботи у фармацевтичній галузі України на топ-позиціях американської фармацевтичної компанії "Eli Lilly" та національного лідера ВАТ «Фармак».

  Тетяна Дьяченко, консультант з питань розвитку та оптимізації бізнесу у медійній індустрії. Понад 12 років досвіду роботи у великих міжнародних компаніях у країнах Центральної та Східної Європи, а також Англії. Керувала напрямками фінансового та бізнес-аналізу, планування, оцінки вартості бізнесу, придбання та злиття компаній, проектами реструктуризації компаній, інтеграції нових бізнесів та стратегічного розвитку. Закінчила Коучінг Академію, Лондон (The Coaching Academy, London) та має досвід роботи з топ-менеджерами з питань впровадження коучінгової корпоративної культури та розвитку лідерів.