29
вересня
2015
Компанія STRATEGIC запрошує українських виробників продуктів категорій food та non-food до співпраці

Ваша компанія шукає нові ринки та можливості для зміцнення та розвитку бізнесу на зарубіжних ринках? Компанія STRATEGIC запрошує українських виробників продуктів категорій food та non-food до співпраці

Наші можливості:

 1. Ми представимо ваш бізнес на двох найбільших виставках міжнародного значення:
  • ANUGA (Кельн, Німеччина, 10-14 жовтня 2015). Провідна бізнес-платформа для експортерів, які працюють у продовольчій роздрібній торгівлі, сфері громадського харчування та ресторанного господарства.
   Масштаб заходу 2015 року: близько 6 800 експонентів; близько 100 країн; понад 155 000 відвідувачів; 284 000 м² виставкової площі.
  • Private Label Trade Show (Чикаго, США, 15-17 листопада). Знакова подія в сегменті Private Label. Щорічно відкриває нові можливості тисячам ритейлерів і виробників з усього світу, допомагаючи їм знаходити нові продукти, контакти, ідеї для реалізації програм private label.
   Масштаб заходу 2015 року: понад 1 300 експонентів (невеликі сімейні фірми, представники середнього бізнесу, власники національних брендів і торгових марок); близько 40 країн; два окремі павільйони: food та non food.
 2. Підготуємо вашу компанію і ваш продукт до ефективного представлення зарубіжним партнерам (ціннісна пропозиція, професійна маркетингова упаковка, підбір цільового асортименту тощо).
 3. Проведемо переговори з вашими потенційними зарубіжними партнерами.
 4. Сформуємо базу контактів зацікавлених у вашому продукті зарубіжних компаній — споживачів, ритейлерів та експортерів.

Для з’ясування деталей співробітництва та міжнародних можливостей вашого бізнесу, телефонуйте нам за номером: (+38 044) 221-50-33, Анастасія Корунова