28
жовтня
2015

Інна Сосновська, керівник офісу Міжнародного розвитку бізнесу STRATEGIC, розповіла учасникам алгоритм виходу на міжнародні ринкиSTRATEGIC та Департамент з підвищення конкурентоздатності регіону ХОДА провели семінар «Ефективні експортні стратегії»

23 жовтня 2015 року компанія STRATEGIC за запрошенням Департаменту з підвищення конкурентоздатності регіону Харківської обласної адміністрації провела практичний семінар «Ефективні експортні стратегії».

Тема семінару зібрала власників та директорів підприємств Харкова та харківської області різних галузей. У ході семінару Інна Сосновська, керівник офісу Міжнародного розвитку бізнесу STRATEGIC, розповіла учасникам алгоритм виходу на міжнародні ринки, як обирати потенційно цікаві для виходу ринки та продукти, про важливість розробки експортної стратегії, яка дозволяє компанії системно працювати на нових ринках та як налаштувати компанію на міжнародну діяльність.

«Очевидно, що наразі вітчизняний бізнес, який планує розвиватися, не може обмежуватися лише внутрішнім ринком чи провадити свою діяльність виключно на «традиційних» ринках. Сучасні обставини вимагають активного пошуку і захоплення нових ринків збуту. Причому, зважаючи на потенціал харківських товаровиробників, у них є всі шанси успішно конкурувати з визнаними міжнародними гравцями», — підкреслив Денис Ткачов, перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону.