27
жовтня
2017

Експерт STRATEGIC Інна Сосновська виступила XVII Міжнародному економічному форумі «Львівщина — локомотив промислової революції в Україні»

Експерт STRATEGIC з міжнародного розвитку бізнесу Інна Сосновська провела для учасників XVII Міжнародного економічного форуму «Львівщина — локомотив промислової революції в Україні» практичний тренінг на тему «Розвиток міжнародного бізнесу та експорту. Практика ефективності».

Міжнародний економічний форум у Львові вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та наявних проблем, пов'язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

На цьогорічному форумі обговорювалися питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування професійно-технічної кузні кадрів. Також у рамках форуму проведено низку тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, туризму, дорожнього господарства, міжнародно-технічної допомоги, енергозбереження та експорту зокрема.

Матеріал за виступом та поради експортерам від нашого експерта Інни Сосновської читайте тут

Повне відео виступу: