27
жовтня
2015

15-17 листопада 2015 року компанія STRATEGIC відвідає провідну міжнародну виставку Private Label Trade Show (Чікаго, США)

Ваша компанія шукає нові ринки збуту та можливості для зміцнення та розвитку бізнесу на зарубіжних ринках?

Запрошуємо українських виробників продукції категорії food та non-food до ефективної співпраці.

15-17 листопада 2015 року компанія STRATEGIC відвідає провідну міжнародну виставку Private Label Trade Show (Чікаго, США), де буде представляти українських виробників та шукати для них міжнародних партнерів та клієнтів.

Якщо Ви бажаєте долучитись до числа цих компаній, команда STRATEGIC представить Вашу компанію і Ваш продукт (ціннісна пропозиція, професійна маркетингова упаковка, підбір цільового асортименту тощо) та проведе переговори з Вашими потенційними зарубіжними партнерами.

Що таке продукти «private label»?

Мережева торгова марка, власна торгова марка, чи приватна марка (англ. private label) — торгова марка, власником якої є роздрібна мережа (супермаркет, гіпермаркет). Створюючи приватні марки, компанія отримує більший контроль над виробництвом, якістю товару, ціноутворенням і розподілом. Приватні марки створюються під сегмент покупців конкретної роздрібної мережі і, завдяки знанню своєї аудиторії, компанія більш гнучко реагує на запити споживачів.

Які продукти продаються як «private label»?

На сьогоднішній день практика private label, поширилася фактично на всі категорії товарів і послуг. Рrivate label покриває всі лінії свіжих, консервованих, заморожених і сухих продуктів, закуски, етнічні страви, корми для домашніх тварин, продукти здоров'я і краси, косметику, побутову техніку, продукти для газону і саду, фарби, обладнання та продукти по догляду за автомобілями та інше.

Хто створює «private label»?

Виробники приватних марок мають наступну узагальнену класифікацію:

  • a) великі виробники, які виробляють як свої власні бренди, так і приватні марки;
  • b) малі та виробники середніх масштабів, які спеціалізуються на конкретних виробничих лініях і концентруються на виробництві приватної торгової марки майже ексклюзивно;
  • c) основні роздрібні торговці і оптовики, які управляють власними заводами і забезпечують private label для своїх магазинів.

Зростання популярності private label у світі та які можливості це відкриває для Вашого бізнесу

Частка private label у світових продажах продовжує збільшуватися, як і сама кількість категорій. На Заході наявність власної торгової марки стало нормою і одним із головних конкурентних переваг для рітейл-операторів. Зростання частки ринку були зафіксовані у всіх регіонах. На Півночі: у Великобританії (45%), Німеччині (44%), Нідерланди (29%), Бельгії (42%), Данії (32%) та Норвегії (28%). На Півдні частка private label зросла в Іспанії (52%), Італії (21%) та Туреччині (22%). У центральних та східних країнах: Польща (34%), Австрія (40%), Угорщина (34%) та Словаччина (33%). У Франції (35%) та Швейцарії (53%). Великі торгові мережі України також вже усвідомили переваги даного напрямку й активно працюють над власними марками. Так, за даними Української асоціації постачальників торговельних мереж, у 2015 році продовольчі мережі збільшать частку товарів під власними брендами на 2-3%, до 10% у загальному обороті.

Private label встановив лідируючу позицію в частці ринку в декількох продуктових категоріях. Дані щорічника Nielsen показують, що на роздрібні бренди припадає більше половини від усіх паперових виробів і продуктів гігієни, які продаються в 11 з 12 країн. Private label також представлена щонайменше в половині в групах замороженої продукції, яка продається в 10 з 12 країн і в половині в групі кормів для домашніх тварин в 9 з 12 країн.

Епоха private label неминуче настає! І це не привід для паніки — це привід задуматися, перерахувати, проаналізувати та використати можливості.

Виробники, які займаються випуском товарів private label, гарантовано отримують такі переваги:

  • зростання обсягів виробництва;
  • завантаження надлишкових виробничих потужностей;
  • економія щодо будь-яких закупівель та постачання за рахунок збільшення обсягів виробництва;
  • низькі витрати на маркетинг та рекламу за рахунок достатності просування товару на місці продажів, що значно знижує собівартість товару. Звідси — більш низька ціна на товари власної марки в порівнянні з аналогічними товарами інших торгових марок. Товари власних торгових марок магазинів дешевше аналогів до 30%;
  • фінансування (можливе) виробництва, за рахунок залучених коштів власника private label;
  • можливості виробництва суміжних, супутніх для основного виробництва товарів, реалізація яких не можлива за традиційними збутовими каналами виробника.

Про виставку:

Private Label Trade Show — знакова подія в сегменті Private Label. Виставка щорічно відкриває нові можливості тисячам виробників та ритейлерів з усього світу, допомагаючи їм знаходити нові продукти, контакти, ідеї для реалізації програм private label.

Масштаб заходу 2015 року: понад 1 300 експонентів (невеликі сімейні фірми, представники середнього бізнесу, власники національних брендів і торгових марок); близько 40 країн; два окремі павільйони: food та non-food.

Сайт виставки: plma.com

Для з’ясування деталей телефонуйте:
(+38 044) 221-50-33, Анастасія Корунова