25
липня
2010
З 22 по 25 липня 2010 р. у Донецьку відбувся модуль для учасників Executive MBA-17 та MBA-18. Модуль був різнобарвним та насиченим як навчальними, так і культурними подіями.

Протягом двох з половиною днів учасники під керівництвом Олександра Саврука та Оксани Щегельської освоювали курс "Бізнес-моделювання", в рамках якого були розкриті питання процесного погляду в управлінні компаніями та за допомогою групової роботи над кейсами були розглянуті приклади моделей бізнесу.

Культурна програма також не залишила нікого байдужим. В перший з вечорів учасники модулю ознайомились з "перлиною" Донецька - стадіоном "Донбас Арена", який вразив не лише своїми масштабами, але й всесторонньою якістю, і геть не залишив сумнівів стосовно його місця в списку найкращих стадіонів Європи. В другій половині суботи учасники відвідали "Юзівську пивоварню" -

ресторан, власником якого є випускник Президентської МВА kmbs Василь Микулин. Василь провів чудову екскурсію по пивоварні, показавши як вариться пиво і розповівши всю історію ресторану - від того, як все починалось, до того, що є на сьогодні. Логічним завершенням такої екскурсії стало дегустування свіжозвареного пива. Кульмінацією модулю для учасників Executive MBA став спуск в шахту "Жданівська" за запрошенням випускника Президентської МВА Олександра Ротова. Прогулянка була далеко не легкою - учасники на собі відчули по-справжньому важку працю шахтарів: окрім спуску в шахту учасники спостерігали безпосередньо за процесом видобування вугілля та його транспортування на гору.

Ось так за 4 дні учасники модулю змогли відчути і пройнятись культурою східного регіону нашої країни та залишити на згадку неймовірні спогади про ці дні.