25
лютого
2015

STRATEGIC святкує 20-річний ювілей!STRATEGIC святкує 20-річний ювілей!

Дорогі наші друзі, клієнти й партнери!

25 лютого ми святкуємо свій двадцятирічний ювілей.

Саме цього дня 1995 року народилась консалтингова компанія, заснована її візіонером-ідеологом Олександром Савруком. Керуючись закладеними у неї цінностями, ми сумлінно працюємо всі ці роки, виконуючи своє головне призначення — сприяти розвиткові й зростанню бізнесу наших клієнтів.

За час, що відтоді минув, команда STRATEGIC пройшла значний  шлях у професійному становленні.

У реалізації проектів стратегічного розвитку компаній із різних галузей формувалася унікальна методологія STRATEGIC, дієздатність і продуктивність якої підтверджується високими результатами бізнесу й схвальними відгуками наших клієнтів. На методології  STRATEGIC побудовано стратегічний блок МВА-програм Києво-Могилянської Бізнес Школи.

У нашому активі — понад 160 успішних проектів, виконаних для українських та міжнародних компаній. Але на цьому ми не зупиняємося. Задля підвищення результативності бізнесу клієнтів нещодавно ми ввели такі напрямки, як тимчасове управління (interim management) і виведення компаній на міжнародні ринки. Вступивши у третє десятиріччя, команда STRATEGIC мріє, розвивається і ставить перед собою нові цілі. Постійно шліфуючи свою кореневу експертизу — формування Стратегічної Ідеї та стратегії, — ми прагнемо стати провідною в результативних змінах консалтинговою компанією, яка виводить організації на нові рівні в національному та міжнародному масштабі. Саме тому доведення стратегій до дії стало наріжним каменем в місії та практиці STRATEGIC сьогодні.

Дякуємо вам, шановні наші клієнти й партнери за спільний шлях до успіху, за вашу сміливість і прагнення розширювати межі діяльності, змінювати себе, свій бізнес, нашу країну і світ в цілому.

З повагою,
Оксана Щегельська
та команда STRATEGIC