24
червня
2016

Асторг Компанія STRATEGIC розпочала консалтинговий проект, спрямований на виведення холдингу «Асторг» на національний рівень. Проведено першу стратегічну сесію

Для досягнення головної мети проекту — розгортання національної дистриб’юції компанії «Асторг» — проектна команда STRATEGIC разом із командою клієнта працює над планом стратегічних дій, реалізація яких забезпечить «Асторгу» зростання обсягів продажу, підвищення EBITDA, розширення національного покриття та лідерство у своєму сегменті ринку.

З огляду на масштабність і складність завдань в реалізації проекту передбачається три етапи. Перший — формування унікальної ціннісної пропозиції (УЦП) ASTORG та проектування нової бізнес-моделі під нові цілі та УЦП — успішно завершено. Далі — створення конкурентної стратегії та налагодження основних бізнес-процесів й організаційної структури, що є завданнями другого етапу. В реалізації третього етапу, що полягає в складанні плану втілення змін і їх супроводі, буде задіяно інструмент «тимчасового управління», яким передбачено введення в компанію зовнішнього спеціаліста високого рівня для якісного запуску змін.

Над проектом працює команда STRATEGIC, до якої входять Сергій Малець, експерт напрямку «Стратегія» та керівник напрямку «Тимчасове управління», і консультанти Роман Бурко та Рустам Саїдов.

Довідка про компанію:

Холдинг «Асторг» — найбільший національний виробник і дистриб’ютор м’ясопродуктів. Діяльність компанії сконцентровано в трьох сферах бізнесу: оптова торгівля м’ясопродуктами; переробка м’ясопродуктів; виробництво, переробка, реалізація та експорт агропродукції.