23
червня
2016

Медична мережа «Добробут»

Завершено проект формування Стратегічної ідеї мережі медичних закладів «Добробут»

Компанія STRATEGIC виступила консультантом медичної мережі «Добробут» у формуванні Стратегічної ідеї бізнесу на 5-10 років.

Перед консультантами і стратегічною групою «Добробуту» було поставлено завдання — сформувати нову Стратегічну ідею (Візію, Місію, Цінності) для забезпечення подальшого системного розвитку мережі.

У ході виконання проекту експерти STRATEGIC провели низку стратегічних сесій із топ-менеджерами та власниками компанії «Добробут», спрямованих на пошук і визначення потенційних шляхів розвитку бізнесу, кореневих компетенцій, цільового продукту та власної унікальності.

Результатами проекту стали:

  • Нова Стратегічна ідея компанії «Добробут» — нові Візія, Місія та Цінності.
  • Нові стратегічні цілі, нова модель мережі медичних закладів, нова модель бізнес-процесів та організаційної структури — визначені та сформовані відповідно до нової Стратегічної ідеї.

Над проектом працювала команда консультантів STRATEGIC: експерти напрямку «стратегія» Сергій Малець та Оксана Щегельська, консультант Роман Бурко.

Довідка про компанію:

Медична мережа «Добробут» на ринку з 2001 року. Надає  повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей у Києві (поліклініка, стаціонар, невідкладна допомога). Підрозділи мережі акредитовані за вищою категорією. Її фахівці працюють за єдиними стандартами якості надання послуг. Медичний супровід «Добробут» здійснює в Україні та  за її межами.

* * *

Розробка Стратегічної ідеї — стрижнева складова експертизи та одна із провідних практик STRATEGIC, яку спрямовано на виведення компанії-клієнта на новий виток розвитку та підвищення конкурентоздатності. Клієнти STRATEGIC — успішні українські та міжнародні компанії із різних галузей економіки. Експерти й консультанти STRATEGIC викладають стратегію у Києво-Могилянській бізнес-школі, виступають із доповідями на бізнес-конференціях.