22
жовтня
2015

Експерт STRATEGIC Інна Сосновська поділилася знаннями та практичним досвідом з питань формування експортних стратегій на II Міжнародному економічному форумі "Україна та Світ. Новий діалог"

20-21 жовтня 2015 р. у Одесі в рамках Міжнародного чорноморського транспортного форуму відбувся Другий Міжнародний економічний форум «Україна і Світ. Новий діалог».

На цьогорічному Форумі організатори значну увагу приділили питанням державної підтримки вітчизняних експортерів. Серед доповідачів були представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ряд керівників міністерств і відомств Одеської ОДА та Одеської митниці.

Форум став площадкою для обміну знаннями та практичним досвідом між експертами, які працюють в сфері міжнародних відносин та представниками українського бізнесу. Так, досвідом ефективного застосування практичних інструментів у зовнішньоекономічній діяльності, включаючи оподаткування в міжнародній торгівлі, фінансову звітність, розробку та реалізацію експортної стратегії, юридичні аспекти ведення експорту, поділилися експерти таких компаній: STRATEGIC, PricewaterhouseCoopers, Universal Bank, ICF Legal Service, "Лавринович і Партнери", M&C Surveys Ltd, "Моор Стівенс Юкрейн Лімітед "та інші.

Другий Міжнародний економічний форум «Україна і Світ. Новий діалог»

 

* * *

Міжнародний економічний форум — ключова подія у сфері зовнішньої торгівлі в Україні. Форум щорічно об'єднує представників влади, вітчизняний та іноземний бізнес для обговорення перспектив розвитку української зовнішньої торгівлі в країни ЄС та світу, регуляторної політики щодо активізації зовнішньоекономічної діяльності.

Напрямок STRATEGIC «Міжнародний розвиток бізнесу» націлений на дієву допомогу українським компаніям, налаштованим на освоєння міжнародних ринків, зокрема з таких питань: визначення цільового продукту та цільового ринку; розробка експортної стратегії; підготовка компанії та команди до інтеграції; налаштування корпоративної системи для роботи на зовнішніх ринках. Відмінною рисою підходу STRATEGIC до проектів з міжнародного розвитку бізнесу є доведення експортної стратегії до дії, а саме супровід у реалізації стратегії та укладанні перших контрактів продажу.