22
березня
2017

Інна Сосновська виступила на бізнес-виставці «Схід-Експо 2017»

Керівник напрямку Міжнародний розвиток бізнесу STRATEGIC та експерт з експортних стратегій Інна Сосновська виступила з майстер-класом на бізнес-виставці «Схід-Експо 2017». Учасниками виставки стали власники і керівники малого та середнього бізнесу з різних галузей Луганської та Донецької областей, які мали можливість не тільки представити свою продукцію та послуги, а й встановити нові ділові зв’язки з іншими підприємцями, та взяти участь у бізнес-тренінгах від провідних бізнес-експертів і представників міжнародних організацій. Зокрема майстер-клас Інни Сосновської було присвячено питанням створення ефективної моделі експорту та ролі бізнес-об’єднань у розвиткові експорту компанії.

У дводенних бізнес-виставках, що відбулися спершу в Краматорську, а потім у Сєвєродонецьку, взяли участь понад 100 місцевих компаній та близько 4000 відвідувачів.

ФОТОЗВІТ

* * *

Бізнес-виставка «Схід-Експо 2017» спрямована на стимулювання розвитку малого і середнього підприємництва в регіонах, що постраждали від конфлікту на Сході України. Подію було організовано ПРООН та за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.