21
січня
2016

Медична мережа «Добробут»Розпочато проект із формування Стратегічної ідеї бізнесу медичного центру «Добробут» на 5-10 років

Галузь: медичні послуги

Завдання проекту — сформувати нову Стратегічну ідею (Візія, Місія, Цінності) спрямовану на подальший системний розвиток компанії, визначити перелік стратегічних цілей та портфель бізнес-напрямків під нову Стратегічну ідею.

Реалізація проекту передбачає проведення експертами STRATEGIC ряду стратегічних сесій із топ-менеджментом та власниками компанії, спрямованих на пошук потенційних ідей розвитку бізнесу. В ході сесій буде проаналізовано світові та локальні тренди ринку медичних послуг; досліджено передові стратегії та бізнес-моделі галузі у світі.

Довідка про компанію:

Медична мережа «Добробут» здійснює свою діяльність з 2001 року, надаючи своїм клієнтам послуги в повному обсязі (поліклінічне обслуговування, стаціонар, невідкладна допомога для дорослих і дітей) в Києві. Підрозділи Медичної мережі «Добробут» мають вищу категорію акредитації, фахівці працюють за єдиним стандартом якості надання послуг. Медичний супровід «Добробут» здійснює як в Україні, так і за її межами.