20
липня
2016

Розпочато третій етап виведення холдингу «Асторг» на національний рівень

Завдання третього етапу проекту полягає в складанні плану реалізації змін у холдингу та їх супроводі. Для забезпечення ефективності дій і процесів, пов’язаних із запуском змін, консультантами буде задіяно інструмент «тимчасового управління», яким передбачено введення в компанію висококваліфікованого зовнішнього фахівця — тимчасового управлінця. До його повноважень і зон відповідальності, заздалегідь узгоджених і прописаних у договорі, зокрема, належать:

  • контроль реалізації проекту змін;
  • забезпечення та подання звітності про виконання проекту;
  • моніторинг змін та оцінювання їхньої якості згідно зі сформованими командою змін KPIs;
  • управління ефективністю команди менеджерів, залучених до проекту;
  • внесення пропозицій і вироблення рішень щодо призначення та формування винагород у межах проекту;
  • участь у нарадах, переговорах з клієнтами та партнерами, фасилітація прийняття рішень.

Над проектом працює команда STRATEGIC, до якої входять Сергій Малець, експерт напрямку «Стратегія» та керівник напрямку «Тимчасове управління», консультанти Роман Бурко та Рустам Саїдов.

Довідка про компанію:

Холдинг «Асторг» — найбільший національний виробник і дистриб’ютор м’ясопродуктів. Діяльність компанії сконцентровано в трьох сферах бізнесу: оптова торгівля м’ясопродуктами; переробка м’ясопродуктів; виробництво, переробка, реалізація та експорт агропродукції.

* * *

Практика STRATEGIC «Тимчасове управління» полягає у забезпеченні швидкого та ефективного запуску і реалізації трансформаційних змін у компанії.

Більше про практику >