20
квітня
2015

20 квітня у Харкові відбувся практичний семінар та дискусія «Як вийти на ринки Європейського Союзу?». Експертами дискусії виступили: співробітники офісу з Міжнародного розвитку бізнесу компанії STRATEGIC Інна Сосновська та Костянтин Нарижний; Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу; Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France; і Тарас Качка, в.о. президента Американської торгової палати.

У ході дискусії учасники події дізналися про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, отримали інформацію щодо бізнес-можливостей на ринку ЄС та як шукати ділових партнерів, визначення європейських регулювань і вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Також на події було презентовано Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу.

Семінар проводився у рамках проекту "Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України", що здійснюється ГО "Інтерньюз-Україна" у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".