19
листопада
2015

Стратегія: Ідея, що налаштовує компанію на успіх (Дніпропетровськ)

19 листопада 2015 р. у Дніпропетровську відбудеться майстер-клас Оксани Щегельської «Стратегія: Ідея, що налаштовує компанію на успіх»

STRATEGIC та Києво-Могилянська бізнес-школа запрошують власників та керівників компаній поговорити про важливий та потужний інструмент — «стратегія розвитку бізнесу».

Стратегія для компанії — це не просто план дій, це її системний навігатор, який допомагає випереджати конкурентів на сформованих ринках і створювати нові.

  • Що лежить в основі успішної стратегії?
  • Як знайти ідею та джерела для зростання бізнесу.
  • Розвиток "всупереч" — пошук резервів на "падаючих" ринках.
  • Як підсилити фундамент для виходу на міжнародні ринки.

Про це поговоримо на події із експертом зі стратегій і трансформації компаній Оксаною Щегельською.

Дата: 19 листопада 2015 р.
Час проведення: 18:30-20:00.
Місце: Музей українського живопису, Червона площа, 5-А, Дніпропетровськ
Формат: 25-30 чоловік.
Вартість: 350 грн.

Для участі у події, необхідно: зареєструватись, заповнивши реєстраційну форму.

Про спікера:

Оксана Щегельська, керуючий партнера компанії STRATEGIC, викладач курсу стратегії у Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs). Оксана понад 15 років керує проектами трансформування компаній, формування стратегічної ідеї та стратегії розвитку бізнесу в різних галузях, переходу організацій на процесне управління, розвиток систем управління групами компаній, трансформаційного навчання для лідерів бізнесу.

З 2010-го року викладає у kmbs та Школі охорони здоров’я при Києво-Могилянській академії. Автор і викладач ряду навчальних курсів: стратегія; ведення змін; управління результативністю.