19
жовтня
2015

Міжнародна продовольча виставка Anuga 2015: нові можливості для українських виробників

Компанія STRATEGIC відвідала міжнародну виставку продуктів харчування Anuga 2015, яка з успіхом пройшла 10-14 жовтня 2015 року в місті Кельн (Німеччина).

«Головним завданням команди STRATEGIC на цій виставці було представлення ряду українських компаній та їх продукції зарубіжним споживачам та пошук потенційних клієнтів та партнерів», — зазначила Інна Сосновська, керівник Офісу міжнародного розвитку бізнесу компанії STRATEGIC.

Участь у світових торговельних ярмарках — один із найпотужніших інструментів освоєння міжнародних ринків і налаштування нових клієнтських та партнерських зв’язків. На цьогорічній виставці у Кельні Україну представляли лише 34 компанії, Росію — 14, Німеччину — 700, а рекордсменом стала Італія, у виробничій спільноті якої нараховувалось близько 900 фірм. Отже, конкурувати на міжнародному ринку харчової продукції українцям буде нелегко, але можливо. Також, українським виробникам варто взяти до уваги зауваження експертів ринку, які зазначають, що європейський споживач очікує від виробників найвищої якості та різноманіття у кожній продуктовій ніші.

* * *

Довідка:

  • ANUGA — провідна міжнародна виставка продуктів харчування, яка проходить один раз на два роки. Це потужна бізнес-платформа для експортерів, що працюють у продовольчій роздрібній торгівлі, сфері громадського харчування та ресторанного господарства. Масштаб заходу 2015 року: близько 6 800 експонентів; близько 100 країн; понад 155 000 відвідувачів; 284 000 м² виставкової площі.
  • Напрямок STRATEGIC «Міжнародний розвиток бізнесу» націлений на дієву допомогу українським компаніям, налаштованим на освоєння міжнародних ринків, зокрема з таких питань: визначення цільового продукту та цільового ринку; розробка експортної стратегії; підготовка компанії та команди до інтеграції; налаштування корпоративної системи для роботи на зовнішніх ринках. Відмінною рисою підходу STRATEGIC до проектів з міжнародного розвитку бізнесу є доведення експортної стратегії до дії, а саме супровід у реалізації стратегії та укладанні перших контрактів продажу.