18
грудня
2009
15-18 грудня відбулася третя аудиторна сесія магістерської програми "Управління в охороні здоров’я для керівників", яку SCG проводить у партнерстві зі Школою охорони здоров’я Національного університету "Києво-Могилянська Академія" та Маастрихтським університетом.

III аудиторну сесію магістерської програми було проведено дещо незвично - у колі студентів та гостей програми. Сесія розпочалась відкритим заняттям з курсу "Процесно-орієнтованого управління", яке провів викладач Олександр Саврук. Після відкритого заняття студенти продовжили навчання вже в межах групи, гості ж мали змогу поспілкуватись з організаторами та дізнатись більше про програму під час презентації.

Відкрите заняття пройшло в широкому колі, яке складалось зі студентів програми та гостей, керівників та менеджерів таких заклади: Клініка "Євролаб", ТОВ "Укрмед", ГО "Український інститут соціальних досліджень імені О.Яременка", ТОВ "Інмедсервіс", ДЦ "Медекс", ВГО "Український медичний союз", МедЕксперт, МЦФЕР-Україна. Під час заняття Олександр Саврук розкрив суть процесного погляду на бізнес, як підходу, що забезпечує максимальну цінність для клієнта. Після заняття гості, викладачі та студенти програми мали змогу в невимушеній атмосфері поспілкуватись про програму, поділитись враженнями від навчання за чашкою кави. Далі гості були запрошені на 20-хвилинну презентацію програми, де задали питання організаторам.

Для учасників програми аудиторна сесія продовжилась практичним моделюванням бізнес-процесів на прикладі конкретної організації охорони здоров’я та курсом "Управління якістю в охороні здоров’я".

Попереду в учасників шість тижнів навчання в електронній системі в рамках модуля "Системна архітектура".