17
вересня
2008
У вересні 2008 — березні 2009 р. SCG проводить нову спеціалізовану програму управлінського розвитку «Управління стратегічним розвитком компанії: стратегія, бізнес-процеси, результативність бізнес-систем».

Програма складається з восьми курсів, які об’єднані цілісною логікою побудови бізнес-систем та закріплюють у учасників навички процесного підходу до управління бізнесом.

Програма орієнтована на власників бізнесу, топ-менеджерів та менеджерів середньої ланки, котрі є «стратегічними архітекторами» компаній та мають персональні амбіції в бізнесі.

17 вересня 2008 програму було розпочато за участі власників та топ-менеджерів українських компаній, які ведуть свою діяльність у галузях промислового виробництва та проектування, інвестування, виробництва продуктів харчування, транспорту, будівництва тощо.

У програмі запроваджено інтенсивну змішану методику навчання, яка передбачає поєднання аудиторних занять та підтримки індивідуального навчання учасників за допомогою електронних засобів. Учасники програми весь час перебувають на зв’язку з викладачами та тьюторами курсів, що дає змогу постійно поглиблювати отримані знання і застосовувати їх у своїй безпосередній бізнес-діяльності.

В рамках програми учасники виконують персональні проекти, які безпосередньо пов’язані з їхньою бізнес-діяльністю і спрямовані на запровадження ініціатив зі стратегічного розвитку у їхніх компаніях. Працюючи над проектами, учасники отримують можливість консультаційного супроводу з боку викладачів і тьюторів програми. Працюючи над проектами, учасники виконують низку домашніх завдань, які дозволяють їм якомога адекватніше сформулювати та запровадити стратегічні ініціативи на своїх підприємствах.

Програма пропонується у базовому та поглибленому варіанті. Тривалість кожного курсу у базовому варіанті – 6 тижнів. Поглиблена програма передбачає розширені (на 20-30%) інтерактивні матеріали, два додаткових курси та подовжений на 2 тижні супровід навчання.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ >>