15
липня
2015

Як вийти на ринки Європейського Союзу? АНОНС

24 липня в Дніпропетровську відбудеться практичний семінар та дискусія «Як вийти на ринки Європейського Союзу?»

Експерти та бізнесмени з України та ЄС говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор — Олег Мирошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та з інформаційним сприянням Представництва ЄС в Україні. Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС.

Експерти семінару:

  • Інна Сосновська, лідер напрямку "Міжнародний розвиток бізнесу"компанії STRATEGIC, радник декана Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].
  • Тарас Качка, віце-президент Американської торгової палати з питань стратегічного розвитку, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.
  • Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013), автор Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу.
  • Люк Дер'єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France.

Де: Дніпропетровськ (точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам).

Коли: 24 липня 2015 р., 17:00-19:30.

Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС.

Участь у семінарі — безкоштовна, але за попереднім записом.

Заповнити анкету для участі у семінарі можна тут.

Дедлайн для реєстрації — 22 липня, 18:00.

Контактна особа: Анжеліка Логвіненко, маркетинг-менеджер STRATEGIC, (044) 221-50-33, al@strategic-ua.com

Семінар проводиться у рамках проекту "Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України", що здійснюється ГО "Інтерньюз-Україна" у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Загалом у 2015-му році уже відбулося дев'ять подібних семінарів у різних містах України.