15
липня
2010
15 липня 2010 року у kmbs відбулася презентація оновлених програм Києво-Могилянської бізнес-школи. Гості втішили своєю чисельністю — зібралось близько 60 зацікавлених людей.

Розпочала зустріч викладач програм та професор з маркетингу kmbs, Генеральний директор "Companion Group" Олена Мальцева, яка провела дуже цікавий та актуальний майстер-клас на тему "Маркетингова терапія: що спрацює у довгостроковій перспективі", що не залишив аудиторію байдужою.

Продовжили вечір декан kmbs Олександр Саврук та викладач програм Михайло Винницький, котрі динамічно та цікаво розповіли про оновлені продукти, які відтепер пропонує kmbs, а саме про програми MBA, MML та MBF, а також про програми управлінського розвитку.

Також Оксана Щегельська, директор SCG, презентувала програму "Побудова системного бізнесу", яка з цього року буде проводитись у консорціумі з kmbs.

Завдяки інтерактивному способу презентації учасники мали змогу запитувати та детальніше ознайомлюватись з усіма аспектами програм, їхніми новими перевагами, особливостями тощо.

Команда SCG та kmbs дуже вдячна гостям, що завітали, і з нетерпінням очікує нових зустрічей!