13
липня
2015

Компанія STRATEGIC взяла участь у роботі Літної Школи для управлінців в охороні здоров’я «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа — 2015», яка працювала з 6-го по 11 липня 2015 року у Львові

Компанію STRATEGIC у програмі Літної Школи для управлінців в охороні здоров’я представляла Оксана Щегельська, керуючий партнер компанії та експерт зі стратегії.

Літня Школа для управлінців має потужний потенціал для того, щоб стати єдиною освітньо-інформаційною платформою для керівників у системі охорони здоров’я та стимулювати реформування і трансформацію цієї системи в країнах Східної Європи, відповідно до потреб та умов регіону.

Вагому роль Школи у розв’язанні складних питань та забезпеченні інформаційних і практичних потреб сьогодення у сфері охорони здоров’я підкреслив на відкритті навчань Міністр освіти та науки Сергій Квіт. За його словами, «люди відчувають зміни в країні, коли є реформа в трьох найважливіших галузях: охороні здоров’я, освіті та безпеці (правоохоронній системі)».

Упродовж тижня спікери із семи країн світу ділилися з учасниками програми, запропонованої Школою, тонкощами стратегії, економіки та менеджменту у сфері охорони здоров’я.

Оксана Щегельська на секції «Управління медичним закладом» висвітлила важливий у менеджменті аспект — бізнес-процеси, а саме: сутність бізнес-процесів та як вони забезпечують створення цінностей для клієнтів медичного закладу; місце бізнес-процесів у структурі ДНК організації та як їх моделювати; як оптимізувати бізнес-процеси, щоб зробити їх більш ефективними. Для практичного засвоєння систематизованої таким чином інформації учасникам було запропоновано два кейси з моделювання бізнес-процесів.

«Важливо, щоб кожен учасник виніс для себе зі Школи щонайменше одну цінну ідею для її подальшого використання у щоденній практиці. Саме так розшириться експертне середовище фахівців, здатних втілювати зміни в системі охорони здоров’я в Україні», — наголосила Анна Суходольська, керівник програм комунікації та розвитку ЮНІСЕФ в Україні.

ФОТОЗВІТ

Сергій Квіт Оксана Щегельська

Довідка:

Літня Школа для управлінців в охороні здоров’я започаткована за спільною ініціативою Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» та україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» та за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, а також за підтримки: Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Світового банку, Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Благодійного фонду Відродження, Швейцарського інституту охорони здоров'я та тропічної медицини.

Більше про Школу: www.facebook.com/hct.summer.school