13
травня
2012
10-13 травня 2012 року пройдено 5-й етап програми «Переосмилення бізнесу» — «Управління бізнес-процесами. Перехід до системності».

Чотириденна програма передбачала навчання та практику з питань:

 • управління бізнес-процесами, як зробити зі стратегії дієву модель;
 • перехід на процесне управління в компанії: розуміння сутності та принципів, переваги та можливі труднощі від використання нової бізнес-моделі — процесного управління;
 • підходи та особливості втілення процесного управління.

Куратори етапу:

  Олександр Саврук,
  партнер Strategic Consulting Group, декан та викладач Києво-Могилянської Бізнес-Школи
  більше 17 років керує проектами розвитку/ трансформації компаній/ корпорацій, формування стратегії бізнесу, переходу на процесне управління, в тому числі реінжинірингу бізнес-процесів на підприємствах різних галузей.

  Оксана Щегельська,
  керуючий партнер Strategic Consulting Group, викладач Києво-Могилянської Бізнес-Школи, Школи охорони здоров’я
  більше 14-ти років керує та впроваджує проекти формування стратегії, трансформації/розвитку виробничих та торговельних компаній/ корпорацій, побудови керуючих компаній. Провела більше 50-ти семінарів для корпоративних клієнтів, компаній з різних галузей промисловості. Інтелектуальний лідер Post-MBA програми: «Переосмислення бізнесу», викладач President та Executive MBA Києво-Могилянської Бізнес Школи. Результати двох проектів були подані в США на Конгресі «СМС 2000» у New Orlean.

  Наталья Курдес,
  експерт в сфері HR Management. Керувала побудовою HRM систем в Корпорації Артеріум, АТ «Росава», ЗАТ «Вік Ойл». Сьогодні — радник Голови правління ПАТ «Укртелеком».