12
березня
2015

Як українським компаніям завойовувати зовнішні ринки?

У рамках офіційної програми Київського міжнародного меблевого форуму KIFF-2015, що відбувся 11-14 березня 2015 року, експерти  STRATEGIC з міжнародного розвитку бізнесу Інна Сосновська і Костянтин Нарижний провели майстер-клас «Як українським  компаніям завоювати зовнішні ринки?».

Київський міжнародний меблевий форум KIFF-2015

На майстер-класі було проаналізовано проблеми, з якими зіштовхується меблевий бізнес України виходячи на зарубіжні ринки. У цьому зв’язку Інна Сосновська підкреслила, що він потребує нині не тільки грамотної адаптації до міжнародних вимог та професійного вивчення ринку, але й розв’язання складнішої комплексної проблеми: як українській компанії стати частиною світової мережі постачальників товарів і послуг?

Експерти зазначили, що, плануючи розширення в міжнародному масштабі, треба чітко визначити, на який ринок виходити, з яким продуктом, чи буде він потрібен споживачам, і зважити ряд інших важливих аспектів. У цьому контексті вони розповіли учасникам майстер-класу, як:

  • українській компанії правильно інтегруватись у світову мережу постачальників товарів і послуг;
  • сформувати й реалізувати стратегію виходу;
  • налаштувати й запустити ефективну роботу міжнародної бізнес-моделі.

Крім аналізу проблемних зон галузі, на зустрічі було розглянуто перспективи й результати міжнародного розвитку меблевого бізнесу, а також підкреслено, що українські меблеві компанії мають необхідний базис для нарощування експортного потенціалу.

Інна Сосновська і Костянтин Нарижний