10
вересня
2015

Компанія STRATEGIC і Торгово-промислова Палата України провели семінар «Ефективні експортні стратегії»

10 вересня 2015 р. у Києві відбувся бізнес-семінар «Ефективні експортні стратегії», у ході якого учасники опановували теорію і практику формування дієвої стратегії експорту, організацію міжнародного продажу, здійснення продажу на постійній основі та налаштовування бізнес-процесів компанії на міжнародний формат роботи.

Інна Сосновська, експерт і керівник офісу Міжнародного розвитку бізнесу STRATEGIC, поділилася досвідом розробки й упровадження стратегії експорту, надала практичні поради щодо виходу компаній на зарубіжні ринки, зокрема з питань знаходження цільових ринків і визначення продуктів, що є релевантними на цих ринках. «Треба пам’ятати, — наголосила вона, — що у ринковій економіці працює насамперед такий закон: яку цінність я створюю для клієнта».

Анастасія Корунова, керівник напрямку міжнародного продажу STRATEGIC, розповіла про існуючі тактики продажу на світових ринках, механізми та особливості побудови й супроводу міжнародного партнерства.

У семінарі взяли участь представники близько 25 українських компаній із різних галузей, зокрема машинобудівної, харчової, виробництво дитячого харчування, фармацевтичної, торгівлі та інших.

Компанія STRATEGIC і Торгово-промислова Палата України провели семінар «Ефективні експортні стратегії»