09
грудня
2010
9 грудня 2010 року розпочалася річна програма "Побудова системного бізнесу". Протягом 4 днів власники провідних українських компаній проходили перший етап програми. Нагадаємо, що дана програма є єдиною в Україні, в межах якої можна зрозуміти, яким чином системно перебудовувати власний бізнес.

Розпочалося навчання із "культурного занурення", адже учасники мали змогу відчути, що таке дух Могилянки, завдяки цікавій екскурсії по найдавнішому університету Східної Європи.

Ну а після повернення в аудиторію, розпочалося навчання...

Першими, про що дізналися українські бізнесмени з багаторічним досвідом, перед якими стоять завдання масштабного розвитку своїх компаній, стали теми: стратегічне лідерство, системне мислення та стратегічна ідея. Про усе це в аудиторії розповідали декан kmbs Олександр Саврук та В’ячеслав Геращенко, викладач kmbs та випускник програми Президентська МВА.

Завершальною темою першого етапу стало визначення перспективної межі системи. Саме про це протягом неділі учасники роздумували з Оксаною Щегельською, директором Strategic Consulting Group та інтелектуальним лідером програми.

Серед учасників програми: візійні, досвідчені керівники, власники компаній/груп компаній, перед якими стоїть задача масштабного розвитку, змін. Вони є представниками таких галузей як: логістика, вторсировина, медицина, будівництво, управління відходами, вугледобування та переробка, інвестиції та фінанси, побутова техніка тощо.

Наступний етап програми "Побудова Системного Бізнесу" стосуватиметься стратегії бізнесу.