09
вересня
2011
8-9 вересня відбулась Програма від консорціуму SCG та kmbs «Управління Групою Компаній: перспективна стратегія та система стосунків «власник-менеджер» у рамках програми «Побудова системного бізнесу».

Питання, що розглядались на Програмі:

  1. Корпоративна стратегія: особливості визначення курсу для Групи
  2. Філософія власності, влади, корпоративних стосунків
  3. Корпоративне управління як система. Власник, менеджери та стейкхолдери

Вели навчання:

    Оксана Щегельська, керуючий партнер Strategic Consulting Group. Інтелектуальний лідер Школи розробки стратегії та програми Post-MBA «Побудова системного бізнесу» (партнерство SCG та kmbs). Викладач President та ExecutiveMBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи.

    Едуард Мальцев, 10 років досвіду управління підприємством. Більше 5 років досвіду управління проектами запуску та реструктуризації бізнесу, менеджмент-консалтингу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств, побудови системи корпоративного врядування. Досвід викладання на управлінських семінарах та курсах корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR - International Business Relations. Викладач President та ExecutiveMBA Києво-Могилянської Бізнес-Школи.

    Віктор Котусенко, філософ-практик, кандидат філософських наук, керівник напрямку технічного розвитку навчальних програм і викладач Києво-Могилянської Бізнес-Школи (групи PresidentMBA, ExecutiveMBA, MML). Понад 12 років працює у галузі етики бізнесу і корпоративної соціальної відповідальності. У 2001 р. був інструктором для українських викладачів етики бізнесу (проект CEUME). У 2003 - 2004 рр. стажувався в Університеті «Нотр-Дам» (шт. Індіана, США).