07
липня
2012
4-7 липня 2012 року завершено 7-й етап «Перспективний контракт: власник-топ-менеджмент-инвестори» в рамках програми «Переосмислення бізнесу».

Питання, що розглядалися:

 • Корпоративне управління: сутність, система , учасники, взаємозв’язки між учасниками;
 • Фундамент та технології корпоративного управління;
 • Керуючі компанії, корпоративні центри: підходи, моделі, особливості «використання».

Навчання вели:

  Владислава Рябота
  експерт з питань корпоративного управління Департаменту корпоративного управління в Європі та Центральній Азії, IFC (Міжнародна фінансова корпорація), група Світового банку
  Юрисконсульт проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC) „Розвиток корпоративного управління в Україні”.
  Спеціалізація: захист прав акціонерів та працівників, конфлікт інтересів та конфіденційність інформації, корпоративне управління, злиття та поглинання, корпоративні конфлікти, права людини.
  Автор більше 20 опублікованих робіт практичного характеру, присвячених питанням господарського, цивільного та трудового права. Брала участь в розробці низки законопроектів та нормативних документів. Має великий досвід консалтингової роботи з оцінки ефективності роботи наглядових рад та рівня корпоративного управління акціонерних товариств. Окрім того Владислава має досвід викладацької діяльності для UNDP, ABA, CEELI тощо.
  Має досвід проведення міжнародних тренінгів з корпоративного управління, медіації тощо (Монголія, Казахстан, Киргизстан, Турція та ін.)

  Галина Єременко
  керівник та тренер Українського Центру Медіації (kmbs), к.ю.н.
  Має 9 річний досвід роботи на посаді Віце-Президента Міжнародного Інститут Бізнесу, де відповідала за співпрацю з Фондом Державного Майна України, ДКЦПФР, Антимонопольного Комітету, Міністерства Економіки та ін. З 2003 по 2007 рік заступник Директора Школи HRM (kmbs). Брала участь у навчальних програмах з питань розвитку бізнес-освіти: INSEAD, (Франція), Ірландський інститут бізнесу (IMI, Ірландія), Чартерний інститут маркетингу (CIM, Великобританія), «Мистецтво та наука переговорів за Гарвардською переговорню моделлю» та інше.
  Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія). У 2010 році стала переможцем від України у конкурсі на право стажування по медіації у JAMS Foundation (США). У 2010 році фільм про медіацію, підготовлений під її керівництвом став номінантом міжнародного конкурсу CEDR-Awards (Великобританія). Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Є співавтором проекту Закону України «Про медіацію». Галина - член міжнародної мережі тренерів з медіації.

  Едуард Мальцев
  керуючий партнер, Юридична фірма «С.К.О. Форум», викладач kmbs, керівник програми ExecutiveMBA
  Едуард має більше 10 років досвіду управління підприємством. Більше 5 років досвіду управління проектами запуску та реструктуризації бізнесу, менеджмент-консалтингу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств, побудови системи корпоративного врядування.