06
вересня
2013
ТРИ ПОДІЇ ДЛЯ ПЕРШИХ ОСІБ БІЗНЕСУ

Як відомо, лідерами думок, бізнесу, життя стають особистості та компанії, які здатні до ефективних дій, постійного розвитку та змін. Осередком таких людей в Україні став CEO Club Ukraine, який на сьогодні об’єднує близько 100 власників та ТОП-менеджерів українських та міжнародних компаній.

Сенс діяльності Strategic — допомагати лідерам компаній виходити зі статус-кво і підвищувати результативність бізнесу. Отже, поділяючи цінності постійного розвитку та вдосконалення, наша компанія виступила консалтинговим партнером серії осінніх бізнес-заходів, організованих CEO Club Ukraine:

5 вересня, CEO Summit «На вершині»

5 вересня в Києві відбувся СЕО Summit «На вершині», який було присвячено нетривіальній темі — особистості СЕО, проблемам та викликам, з якими вони стикаються. Програма заходу складалася з двох панельних дискусій: «Про нього» та «Власник та ТОП-менеджер».

Спікери та учасники обговорювали питання розвитку та навчання лідерів, управління кар’єрою та взаємовідносинами у команді. Друга частина заходу була присвячена гострій темі — взаємовідносинам між власником та найманим ТОП-менеджером. Дискусії розгорталися навколо проблем, які виникають між ними, специфіки балансу інтересів та як його досягти.

Докладніше про СЕО Summit «На вершині» >>

ФОТОРЕПОРТАЖ

АНОНСИ:

15 жовтня, CEO Round Table

Ця подія продовжить цикл осінніх заходів CEO Club Ukraine, в рамках якої 100 CEO та власників українських та міжнародних компаній будуть обмінюватися досвідом щодо наступних тем: «Управлінські кадри: зрощувати чи купувати?» та «Як створити бренд, який створюватиме гроші».

Модерувати подію запрошено голову українського офісу Pedersen & Partners Олексія Долгих та засновника fedoriv.com Андрія Федоріва.

Круглі столи, за якими зустрічаються перші особи для знайомства та обміну досвідом — це головна цінність цього формату.

Запрошуємо власників та перших осіб бізнесу 15 жовтня 2013 в President Hotel.

Реєстрація >>

14 листопада, CEO Summit «Погляд у майбутнє»

Питання, які піднімаються для обговорення: світові тенденції у сфері ІТ, економіки, науки, їх вплив на бізнес сьогодні та у майбутньому, а також розвиток компанії в умовах невизначеності.


Довідка:
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, який об’єднує перших осіб компаній для спільного розвитку, спілкування та взаємодії.
Дізнатися більше >>