6
липня
2015

MDEMРозпочато 3-денну методологічну сесію для топ-менеджменту команди MDEM: "Застосування сучасних практик управління персоналом в корпоративному контексті. Методологічні особливості локалізації глобальних HR-стандартов DAMEN GROUP в українському інжиніринговому підрозділі — MDEM"

Галузь: суднобудівництво, інжиніринг

6 липня командою STRATEGIC розпочато 3-денну методологічну сесію із локалізації глобальних HR-стандартів DAMEN GROUP в українському інжиніринговому підрозділі — MDEM. Головна ціль сесії: цілісний погляд на HR-систему наступного рівня зрілості та розробка плану втілення глобальних HR-стандартів.

Робоча група українського представництва транснаціональної інжинірингової компанії з адаптації глобальних hr-практик для нашої реальності

Довідка про компанію:

Компанія Marine Design Engineering Mykolayiv (MDEM) LLC була заснована з метою надання інженерно-технічних послуг для DAMEN GROUP. У даний час MDEM веде діяльність на ринку Західної Європи. Офіс і технічний підрозділ компанії розташовані в м. Миколаїв і всі роботи переважно виконуються в Україні. Зараз MDEM — це швидкозростаюче інженерно-конструкторське бюро; в його штаті — 60 конструкторів морських суден та інженерів-механіків, якими керує енергійна управлінська команда.