5
вересня
2016

СупойЗавершено проект із виведення компанії «Супой» на міжнародні ринки

Галузь: харчова промисловість (виробництво рибної продукції).

У ході виконання проекту, спрямованого на вихід компанії «Супой» на міжнародні ринки, командою у складі консультантів і менеджерів з міжнародного продажу STRATEGIC та проектної групи ТОВ «Супой» сформовано експортну стратегію компанії та налаштовано її реалізацію.

Для цього було досліджено світові ринки, визначено цільові ринки, проведено апробацію продукту, підготовку value proposition окремо для кожного цільового регіону та кожного клієнта, сформовано перелік потенційних клієнтів, організовано ділові зустрічі. Підсумком річної роботи стало укладення трьох міжнародних контрактів про постачання продукції ТОВ «Супой» до Ізраїлю, Болгарії та Молдови.

З боку STRATEGIC над проектом працювали: Інна Сосновська, експерт з експортних стратегій та керівник напрямку «Міжнародний розвиток бізнесу», менеджери з міжнародного продажу Катерина Склянченко та Дмитро Тимченко.

Довідка про компанію:

ТОВ «Супой» працює на ринку України з 1998 року. Сьогодні ТМ «Супой» — це світ якості та новітніх технологій у виробництві рибної продукції.