04
червня
2010
4 червня 2010 р. в kmbs пройшла бенчмаркінгова сесія по управлінню змінами для учасників Клубу трансформаційних лідерів Strategic Consulting Group під керівництвом директора Оксани Щегельської та для випускників Президентської програми МВА від kmbs під керівництвом декану Києво-Могилянської бізнес-школи Олександра Саврука.

Власники бізнесу, керівники провідних українських компаній та управлінці зібралися в kmbs в для обговорення теми: «Чого коштує трансформація компанії та себе? Досвід менеджерів».

Своїм досвідом з трансформації бізнесу першим поділився Ігор Топчій, Комерційний директор СП ГК «Вітмарк-Україна». В своєму виступі на тему: "Шлях до цивілізованого великого бізнесу. Досвід трансформації СП ГК «Вітмарк-Україна»" він детально зупинявся на всіх складнощах, з якими доводиться стикатись трансформаційному лідеру на шляху вдосконалення системи.

Наступним був Андрій Стрілець, Виконавчий директор Корпорації «Перший виноробний холдинг» (в портфелі компанії ЛОГОС) з доповіддю: «Досвід трансформації української корпорації: від якісних активів до спеціалізації і міжнародності», в якій він поділився досвідом об’єднання заводів корпорації в єдиний холдинг та впровадження єдиної системи, культури та місії.

Спеціальний гість — людина-візіонер, Влад Троїцький, режисер, актор, засновник та керівник центру сучасного мистецтва «ДАХ» та етно-хаус гурту «ДахаБраха», засновник та керівник фестивалю ідей та культур «Гогольfest», розповів учасникам Клубу про свій шлях до трансформації себе, про нові цікаві проекти «не в рамках системи» та про проблеми, що загрожують проведенню фестивалю «Гогольfest» в цьому році.

Кожний з виступів спікерів спричиняв жваву і, часом, навіть, жорстку дискусію між учасниками, адже всі вони є успішними бізнесменами, сильними особистостями, а така публіка завжди висловлює свою думку чітко і прямолінійно.