2
червня
2016

Інна Сосновська виступила доповідачем на бізнес-форумі «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу»

Керівник напрямку «Міжнародний розвиток бізнесу» компанії STRATEGIC Інна Сосновська виступила із доповіддю на бізнес-форумі «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», який відбувся 2-3 червня 2016 року у м. Вінниця. Організатором форуму виступив Клубу ділових людей Вінниччини.

За словами організаторів, мета форуму — підтримати важливі змін українського бізнесу,визначити можливі вектори подальшого розвитку бізнесменів регіону та країни загалом та встановити комунікації з представниками професійного інвестиційного співтовариства ЄС. Серед доповідачей форуму були депутати обласної районних рад області, керівники підприємств Вінниччини, України та Польщі, які представляють галузі економіки і сільського господарства, харчової переробки, енергетики, торгівлі та послуг, а також представники виконавчої гілки влади області.

Як зазначила Президент «Клубу ділових людей» Надія Лисецька, бізнес-форум став комунікаційним, дискусійним майданчиком, який розкриє актуальні питання та напрями внутрішніх перетворень українського бізнесу, спрямованих на підвищення конкурентності, адаптацію до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей, зокрема, для розвитку регіонального бізнесу.

Коментар Інни Сосновської щодо проблем та можливостей для розвитку українського експорту:

Повна версія інтерв’ю із доповідачами та експертами форуму: