2
березня
2017

Оксана Щегельська виступила на третій щорічній Конференції «Управління прибутковістю приватних медичних центрів»

Керуючий партнер STRATEGIC Оксана Щегельська виступила доповідачем на третій щорічній конференції «Управління прибутковістю приватних медичних центрів», яка була організована компанією «ФА Сервіс». Цьогорічний захід, який зібрав власників, топ-менеджерів, фінансових директорів провідних приватних клінік України, а також інвесторів, банкірів і консультантів, було присвячено питанням управління фінансами і створенню вартості медичного бізнесу.

Оксана Щегельська виступила на третій щорічній Конференції «Управління прибутковістю приватних медичних центрів»

Серед ключових доповідачів конференції були:

  • Сергій Джевага, генеральний директор МЦ «Наша Родина»;
  • Деніс Татаркін, директор МЦ «Медиком»;
  • Марія Грищева, заступник директора з економіки МЦ «ІСІДА».

Оксана Щегельска у своїй доповіді «Ефективні стратегії розвитку приватних клінік у період турбулентності» розповіла про параметри та складові сильної стратегії, поділилася «секретом» стратегій, які включають потенціал, ростять і розвивають компанію.

Особливий інтерес у присутніх викликала фокус-дискусія керівників приватних клінік «Порядок денний 2017: Як забезпечити зростання прибутковості бізнесу в складних економічних умовах?», в ході якої топ-менеджери компаній «Надія», «Медіком», «Лісод», «Адоніс» та STRATEGIC обговорили плани розвитку в складних економічних умовах.