1
жовтня
2015

Семінар-дискусія «Ефективні експортні стратегії: як виходити на міжнародні ринки»

30 вересня 2015 р. експерт STRATEGIC з питань міжнародного розвитку бізнесу Інна Сосновська провела семінар-дискусію «Ефективні експортні стратегії: як виходити на міжнародні ринки» для учасників проекту kmbs IDEAS days. Подія об’єднала українських підприємців, які планують вихід на зарубіжні ринки.

У ході семінару Інна Сосновська розповіла, як розробити, упровадити й ефективно реалізувати експортну стратегію, як правильно визначити цільовий ринок і цільовий продукт. «Результатом експортної стратегії є не просто підписаний контракт, — зазначила вона, — а системне партнерство та продаж на зарубіжних ринках».

Семінар-дискусія «Ефективні експортні стратегії: як виходити на міжнародні ринки»

* * *

Напрямок STRATEGIC «Міжнародний розвиток бізнесу» націлений на дієву допомогу українським компаніям, налаштованим на освоєння міжнародних ринків, зокрема з таких питань: визначення цільового продукту та цільового ринку; розробка експортної стратегії; підготовка компанії та команди до інтеграції; налаштування корпоративної системи для роботи на зовнішніх ринках. Відмінною рисою підходу STRATEGIC до проектів з міжнародного розвитку бізнесу є доведення експортної стратегії до дії, а саме супровід у реалізації стратегії та укладанні перших контрактів продажу.