1
квітня
2016

Український виробник святкової ілюмінації компанія «Люм’єр Україна» підкорює міжнародні ринки

Завжди приємно ділитися успіхами наших клієнтів. Компанія «Люм’єр Україна», що є провідним виробником святкової ілюмінації в Україні, уклала міжнародний контракт про поставку своєї продукції до Литви. Світлодіодні великодні писанки, вироблені українцями, прикрасили на Великодні свята литовський Каунас. Підкоривши серця мешканців і гостей міста, без перебільшень, казковою красою і велетенськими розмірами (висота конструкції — 6 метрів), вони стали зірковим об’єктом уваги в соціальних-мережах і місцевих ЗМІ.

«Поставка до Литви — перший крок компанії "Люм’єр" на шляху до реалізації масштабної експортної стратегії та системного міжнародного продажу», — зазначає Інна Сосновська, керівник  напрямку Міжнародного розвитку бізнесу компанії STRATEGIC.

Довідка про компанію:

Компанія «Люм’єр Україна» — перший в Україні виробник ілюмінації. Заснована у 1998 році. Продукція фабрики «Люм’єр»: святкова ілюмінація, індивідуальні світлодіодні гірлянди, висотні ялинки.

* * *

Напрямок STRATEGIC «Міжнародний розвиток бізнесу» орієнтований на дієву допомогу українським компаніям, налаштованим на освоєння міжнародних ринків, зокрема з таких питань: визначення цільового продукту та цільового ринку; розробка експортної стратегії; підготовка компанії та команди до інтеграції; налаштування корпоративної системи для роботи на зовнішніх ринках. Відмінною рисою підходу STRATEGIC до проектів з міжнародного розвитку бізнесу є доведення експортної стратегії до дії, а саме супровід у реалізації стратегії та укладанні перших контрактів продажу.

– перший в Україні виробник ілюмінації. Заснована у 1998 році. Продукція фабрики «Люм’єр»: святкова ілюмінація, індивідуальні світлодіодні гірлянди, висотні ялинки.