Формування (або перевизначення) системотворчої ідеї бізнесу (його візії, місії та цінностей) стає першочерговим завданням перед виходом організації на новий виток розвитку, новий рівень амбіцій і мобілізації персоналу, при виникненні нових ідей і поглядів на ринок та компанію.

Формування стратегічної ідеї − стрижнева складова експертизи, якою займається STRATEGIC. Це те, що ми робимо понад 19 років поспіль для українських і міжнародних компаній, використовуючи новітні методики й авторські інструменти, які ефективно працюють на ринках України і світу.

У партнерстві з Власниками й керівниками компанії-замовника консультанти STRATEGIC через стратегічні сесії та організацію командної роботи формують нову ДНК корпоративної системи. В результаті клієнт отримує чітку, сфокусовану на споживачеві стратегічну ідею, яка задає і підтримує драйв у команді, виводить компанію на новий рівень компетентності, посилює її конкурентоздатність, визначає та утверджує принципи управління, які забезпечують реалізацію потенціалу стратегічної ідеї бізнесу.