Дуже часто об'єктивний погляд на систему зі сторони має критичне значення для подальшого розвитку компанії. Швидка системна діагностика і розроблений план змін від стратегів і управлінців з великим досвідом допоможуть вам швидше досягти поставлених бізнес-цілей.

У результаті такого проекту Ви отримаєте:

1. ДІАГНОСТИЧНИЙ ВИСНОВОК

Пріоритезований перелік виявлених проблем і можливостей компанії. Ми формуємо діагностичний висновок на підставі аудиту стану компанії, результатів інтерв'ю та відповідності діючої стратегії, бізнес-моделі, команди, фінансових можливостей і ринкового потенціалу Ідеї та поставлених стратегічних цілей.

2. ПЛАН ЗМІН

Перелік пріоритезованих стратегічних ініціатив, які зачіпають основні аспекти діяльності компанії і спрямованих на вирішення виявлених проблем і системний розвиток компанії в найближчому часовому періоді. Ми розробляємо план змін на підставі результатів стратегічної діагностики.

3. ЗАПУСК ЗМІН

Спільне опрацювання плану змін з урахуванням термінів виконання стратегічних ініціатив, визначенням відповідальних осіб, постановкою KPIs, розподілом необхідних ресурсів. Опрацювання плану здійснюється в рамках сесії і є відправною точкою змін.

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ ДОРОЖНЮ КАРТУ ПРОЕКТУ І РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ